STUDIE SKOLIÓZY - 2018/2021

Ve 4D Fyzioterapii se jako jedno z mála pracovišť v České republice aktivně zaměřujeme na moderní diagnostiku a léčbu dětské skoliózy.

Stále hledáme děti, které trpí skoliózou a lékař jim doporučil konzervativní léčbu.

Nabízíme účast v intenzivním rehabilitačním programu s unikátní diagnostikou. Vymyslíme pohybovou terapii přímo na míru a její účinky budeme pravidelně vyhodnocovat. Staňte se součástí studie a společně dokážeme, že lze mít skoliózu pod kontrolou a smysluplně ji léčit.

Jak studie probíhá?

Na základě vstupní diagnostiky a pohovoru nastavíme společně detaily terapeutického plánu. Oproti klasickým konzultacím klademe větší důraz na průběžnou diagnostiku (při každé návštěvě probíhá vyhodnocení efektu na přístroji Formetric 4D - více informací o Formetric 4D) a pravidelnost programu včetně domácího cvičení.

Výhody účasti ve studii:

  • Individuální přístup - spojíme naše zkušenosti s moderními metodami a zároveň potřebami našich dětských klientů.
  • Tvorba domácího terapeutického programu - nad rámec klasického programu společně vytvoříme plán pro domácí cvičení, které umožní zrychlit efekt terapie.
  • Průběžná a častá diagnostika - vyhodnocujeme dopad terapie a dlouhodobého vývoje skoliózy.
  • Budete intenzivně spolupracovat s fyzioterapeutem přímo v naší ambulanci, návštěva 1 - 2x týdně.
  • Aktivní přístup k terapii a spolupráce dítě - rodič - fyzioterapeut.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se do studie můžete přes on-line rezervaci - zvolte "Vstupní konzultace s fyzioterapeutem - Děti" a poté Petru Lacinovou nebo Tomáše Debowského. Do poznámky vložte informaci, že máte zájem o účast ve studii. 

Případně nám zavolejte na tel. číslo +420 704 753 115 nebo +420 774 210 223 a domluvte si schůzku přímo.

Těšíme se na spolupráci !