NÁŠ PŘÍSTUP

Když jsme otevírali naši ordinaci, chtěli jsme dělat fyzioterapii jinak. Co pro nás "jinak" znamená? Je to sada šesti principů, podle kterých se řídíme a pomáháme našim klientům.

1. Informovanost na prvním místě

Vždy se s Vámi budeme bavit otevřeně a upřímně. Vysvětlíme Vám, kde přesně je problém, jaké jsou možnosti terapie a společně se dohodneme na dalším postupu.


2. Vše začíná kvalitní diagnostikou

Kvalitní péče potřebuje pochopení problému, které nám umožní naše moderní diagnostické metody s jasnou vizualizací výsledků vyšetření.

Vedle klasických fyzioterapeutických vyšetření vycházejicích z umění fyzioterapeuta, jako jediní v Brně, používáme zobrazovací metody Formetric4D a Matscan.


3. Profesionální terapeuti

To je základ. V našem týmu navzájem sdílíme znalosti a postupy. Každý z nás se specializuje na specifickou oblast, proto si vždy budete moci vybrat fyzioterapeuta, který se soustředí přesně na Váš problém.


4. Dlouhodobá práce v souvislostech

Akutní problém se s Vámi snažíme vyřešit ihned. Ne vždy to ale situace dovolí. V takovém případě s Vámi umíme pracovat dlouhodobě. Najdeme příčinu, důsledky a nastolíme s Vámi plán do budoucna.


5. Nový přístup k terapii dětí

Velká část našich fyzioterapeutů se soustředí přímo na dětskou terapii. Jako jediné pracoviště v Brně zavádí do praxe terapeutický koncept "Bazálních posturálních programů" podle Čápové.

Kombinujeme včasnou diagnostiku s dlouhodobou péčí a sledováním vývoje dítěte. Dokážeme se Vám věnovat pravidelně a tak často, jak to situace vyžaduje.


6. Vše rychle a moderně

Žijeme v 21. století a věříme, že by podle toho měly služby vypadat. Dáváme si záležet, aby u nás byly co nejkratší objednávací doby. Nikdy nebudete muset čekat zbytečně dlouho v čekárně. Zároveň Vám nabízíme několik pohodlných způsobů, jak se k nám objednat. Ať už je to on-line rezervační systém nebo klasický telefon a e-mail.

© 2016 - 2023 4D Fyzioterapie. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!