Jak to u nás chodí ve 4 krocích

1. Objednejte se na masáž
Pro objednání můžete použít jak telefon tak i online rezervační formulář.

2. Společně se dohodneme na vhodné masáži
Po příchodu si Vás vyslechnu. Pokud nemáte vyhraněný druh masáže, tak na základě toho, co Vás trápí, ale i toho, co víte, že je Vám příjemné nebo nepříjemné, Vám doporučím druh masáže.

3. Masáž
Tady se stačí jen uvolnit a užít si masáž. Popovídejte si o Vašem dni nebo zůstaneme potichu. Záleží na Vaší náladě.

4. Další postup
Úlevu pocítíte již po první masáži. Aby byla masáž dostatečně účinná a přinesla trvalé zlepšení, je vhodné návštěvu několikrát zopakovat. V takovém případě Vám nabídnu zvýhodněnou cenu.Kdo se o Vás postará?

Omlouváme se !

Masáže v současné době neposkytujeme ....


Nejlépe se k nám dostanete MHD přímo na zastávku Hlavní nádráží. Pokud parkujete, můžete využít nedaleké parkoviště vedle pošty.

Masarykova 37, Brno

+420 775 991 485

info@4dfyzioterapie.cz

Reference

"Skvělá masáž od sympatické masérky, která ví, co dělá. Byla jsem na baňkové masáži, obě byly velice šetrné, ale účinné. Jsem citlivější, tak jsem se bála bolesti, ale masérka se dokázala přizpůsobit mým potřebám. Oceňuji individuální a profesionální přístup. Vždy jsem odcházela příjemně odpočatá s úlevným pocitem v zádech."
-
Lenka Tomčálová

"Úžasná masáž od šikovné paní masérky v příjemném prostředí. Rozhodně doporučuji navštívit všem, kteří si potřebuji odpočinout od každodenních strastí!" - Karolína Coufalíková

"Kdo chce příjemného, znalostmi dobře vybaveného maséra se kterým je výborná domluva, u JIrky to najde. Je spolehlivá, pečlivá a vždy se snaží vyhovět." - Martina Kočí

"Rád bych tímto poděkoval za pravidelnou starost o mé zatuhlé svalstvo.  Profesionální přístup a velmi příjemné prostředí, mi pravidelně pomáhají relaxovat, ale i nabírat nové síly, během každodenního života. Velmi často zvolím rekondiční masáž, aby se svalstvo nejen uvolnilo, ale také se probudilo k činnosti. Děkuji za její odborné zkušenosti a praktické dovednosti." - Josef Zedník

Druhy masáží

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasickou masáží se rozumí nejběžněji používané techniky, které vycházejí především z tzv. švédské rekondiční masáže. Na tělo působí řadou hmatových technik, které pomocí tepla, mechanického působení a dráždění nervových receptorů rozšiřují vlásečnice, zrychlují krevní a lymfatický oběh, upravují svalový tonus, příznivě působí na opouzdření kloubů a prokrvení pokožky. Zvýšený krevní průtok znamená urychlení detoxikace a odplavení produktů svalové únavy, což zlepšuje svalovou regeneraci. Mechanickým působením se také odstraňují různé usazeniny a zatvrdliny ve svalech a úponech.

U pokožky se působením masáže dosahuje jejího lepšího prokrvení, uvolnění potních pórů a vyústění mazových žláz. To vede k lepší výživě pokožky a její snadnější detoxikaci, což pozitivně ovlivňuje její kondici. Na pokožku, její elasticitu a výživu také příznivě působí použité masážní oleje.

Stejně důležitý je i účinek masáže na psychiku. Pomocí vhodného působení na řadů nervových receptorů v kůži i ve svalech lze navodit psychickou relaxaci a zklidnění.

Klasická masáž je sestavena tak, aby komplexně rozvolnila tělo a pomohla klientům k vytvoření správných pohybových návyků. Tím nejen uleví od akutní bolesti, ale zároveň při pravidelných návštěvách zlepšuje fyzický stav celkově.

Pokud je masáž vykonávána pomalu, tělo uvolňuje, pokud je prováděna rychle, tělo povzbudí.

BAŇKOVÁNÍ

Principem baňkování je přiložení speciální baňky ke kůži a následné vytvoření podtlaku. Ostatní typy masáže působí na svaly a pokožku vždy pomocí tlaku. Baňkování tak umožňuje působit na masírovaná místa unikátním způsobem a v kombinaci s klasickou masáží dosáhnout nejlepšího účinku. Baňkování odstraňuje blokády a ztuhlé svaly, detoxikuje organizmus, příznivě působí na lymfatický systém, řeší lokální bolesti svalů vytvořením podtlaku, čímž prokrví a okysličí dané oblasti. Doba působení baňky je maximálně 15 minut.

Využití techniky baňkování je podmíněno zdravotním stavem. Jsou nevhodné pro lidi s onemocněním krve - špatnou srážlivostí, hemofilií, trombózami. S onemocněním kůže, s otoky nebo onkologickými onemocněními. Využití této techniky je vyloučeno také u příliš vyčerpaných lidí a u starších lidí.

Používám tradiční skleněné baňky, které se před přiložením lehce nahřejí a také silikonové baňky, u kterých podtlak vzniká jejich stisknutím před přiložením na místo.

SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽ

Tato forma klasické masáže je zaměřená na efektivní péči o nejvíce namáhané svalové skupiny. Rekondiční masáž se obvykle zařazuje po sportovním výkonu, nebo jako součást rehabilitace po úrazu. Jejím cílem je odstranit svalovou únavu a napětí a celkově zregenerovat svaly. Sportovní masáž se naopak zařazuje před sportovním výkonem, slouží k zahřátí svalů a zlepšení jejich prokrvení a zásobení kyslíkem. Obě metody jsou intenzivnější než klasická masáž a vhodné zejména pro klienty s aktivním životním stylem.

Ceník masáže

Klasická masáž

50 minut

850 

Baňkování + masáž

50 minut

900

Masáž lávovými kmeny

50 minut

900 

Lymfatická masáž

60 minut

1 000

Sportovní masáž

50 minut 

900 Kč

Zarezervujte si termín

Objednat se k nám můžete pomocí on-line rezervace nebo klasicky telefonem nebo e-mailem.

Telefon: +420 775 991 485

e-mail: info@4dfyzioterapie.cz 

© 2016 - 2023 4D Fyzioterapie. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!