Jak to u nás chodí ve 4 krocích

1. Objednejte se na masáž
Pro objednání můžete použít jak telefon tak i online rezervační formulář.

2. Společně se dohodneme na vhodné masáži
Po příchodu si Vás vyslechnu. Pokud nemáte vyhraněný druh masáže, tak na základě toho, co Vás trápí, ale i toho, co víte, že je Vám příjemné nebo nepříjemné, Vám doporučím druh masáže.

3. Masáž
Tady se stačí jen uvolnit a užít si masáž. Popovídejte si o Vašem dni nebo zůstaneme potichu. Záleží na Vaší náladě.

4. Další postup
Úlevu pocítíte již po první masáži. Aby byla masáž dostatečně účinná a přinesla trvalé zlepšení, je vhodné návštěvu několikrát zopakovat. V takovém případě Vám nabídnu zvýhodněnou cenu.


Pro Martu byly masáže odjakživa způsobem, jak pomoct lidem kolem sebe. Ať už mají její masáže ulevit od bolesti po námaze nebo navodit příjemný pocit relaxace a odpočinku.

Marta se věnuje jak klasickým masážím, tak i speciálním typům jako je havajská masáž Lomi Lomi, baňkování, Dornova metoda, Breussova masáž nebo lifting obličeje. Vše záleží na náladě klientů a potřebách jejich těla.

Marta absolvovala řadu odborných masérských kurzů a nadále se soustředí na rozšiřování znalostí.

Kdo se o Vás postará?


Nejlépe se k nám dostanete MHD přímo na zastávku Hlavní nádráží. Pokud parkujete, můžete využít nedaleké parkoviště vedle pošty.

Masarykova 37, Brno

+420 603 341 941

holakova@4dfyzioterapie.cz

Reference

"Skvělá masáž od sympatické masérky, která ví, co dělá. Byla jsem na havajské a baňkové masáži, obě byly velice šetrné, ale účinné. Jsem citlivější, tak jsem se bála bolesti, ale masérka se dokázala přizpůsobit mým potřebám. Oceňuji individuální a profesionální přístup. Vždy jsem odcházela příjemně odpočatá s úlevným pocitem v zádech."
-
Lenka Tomčálová

"Svědomitost, péče a profesionalita jsou mé hlavní dojmy z masáže u paní Holákové. Vyzkoušel jsem havajskou masáž Lomi Lomi, a klasickou masáž a pokaždé jsem odcházel skvěle uvolněný a naprosto spokojený. Můžu vřele doporučit." - Pavel Hranický

"Úžasná masáž od šikovné paní masérky v příjemném prostředí. Rozhodně doporučuji navštívit všem, kteří si potřebuji odpočinout od každodenních strastí!" - Karolína Coufalíková

"Kdo chce příjemného, znalostmi dobře vybaveného maséra se kterým je výborná domluva, u Marty to najde. Je spolehlivá, pečlivá a vždy se snaží vyhovět." - Helena Kočvárková

"Rád bych tímto poděkoval Martě Holákové, za pravidelnou starost o mé zatuhlé svalstvo. Její profesionální přístup a velmi příjemné prostředí, mi pravidelně pomáhají relaxovat, ale i nabírat nové síly, během každodenního života. Velmi často zvolí rekondiční masáž, aby svalstvo nejen uvolnila, ale také ho probudila k činnosti. Děkuji za její odborné zkušenosti a praktické dovednosti." - Josef Frydrych

Druhy masáží

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasickou masáží se rozumí nejběžněji používané techniky, které vycházejí především z tzv. švédské rekondiční masáže. Na tělo působí řadou hmatových technik, které pomocí tepla, mechanického působení a dráždění nervových receptorů rozšiřují vlásečnice, zrychlují krevní a lymfatický oběh, upravují svalový tonus, příznivě působí na opouzdření kloubů a prokrvení pokožky. Zvýšený krevní průtok znamená urychlení detoxikace a odplavení produktů svalové únavy, což zlepšuje svalovou regeneraci. Mechanickým působením se také odstraňují různé usazeniny a zatvrdliny ve svalech a úponech.

U pokožky se působením masáže dosahuje jejího lepšího prokrvení, uvolnění potních pórů a vyústění mazových žláz. To vede k lepší výživě pokožky a její snadnější detoxikaci, což pozitivně ovlivňuje její kondici. Na pokožku, její elasticitu a výživu také příznivě působí použité masážní oleje.

Stejně důležitý je i účinek masáže na psychiku. Pomocí vhodného působení na řadů nervových receptorů v kůži i ve svalech lze navodit psychickou relaxaci a zklidnění.

Klasická masáž je sestavena tak, aby komplexně rozvolnila tělo a pomohla klientům k vytvoření správných pohybových návyků. Tím nejen uleví od akutní bolesti, ale zároveň při pravidelných návštěvách zlepšuje fyzický stav celkově.

Pokud je masáž vykonávána pomalu, tělo uvolňuje, pokud je prováděna rychle, tělo tonizuje.

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

Manuální lifting obličeje je soubor masážních technik zaměřujících se na pokožku a svaly obličeje a krku. Uplatní se zde všechny účinky klasické masáže.

Správná masáž rozšiřuje krevní vlásečnice, povzbuzuje krevní oběh a čistí póry. Pokožka obličeje je pak lépe zásobována živinami, snáze dýchá a odplavuje toxiny. To má pozitivní vliv na její vzhled a pružnost. Omezuje se také vznik vrásek a v určité míře dochází ke zmenšení, nebo vyhlazení drobných mimických vrásek. Výraznější účinky se dostavují při pravidelné péči.

Masáž také jemně odstraňuje napětí a únavu obličejových svalů a navozuje příjemné pocity, čímž výrazně přispívá k odbourání psychického stresu.

Samotná masáž probíhá tak, že nejdříve očistíme pokožku pleťovou vodou, poté naneseme olej pomocí krátké relaxační masáže a pak se pustíme do masáže zaměřené na uvolnění svalů obličeje, krku a dekoltu. Masáž je zaměřená na regeneraci a vyhlazení pokožky.

DORNOVA METODA A BREUSSOVA MASÁŽ

Při této technice využíváme šetrně provedené manipulace či mobilizace páteřních obratlů a dalších kolemkloubních struktur.

Breussovou masáží pak šetrně ovlivňujeme svaly podél páteře a vracíme jim tak jejich původní pružnost a napětí. K celkovým účinkům masáže pomáhá i třezalkový olej, který je známý svými regeneračními účinky na svaly a pojivové tkáně.

BAŇKOVÁNÍ

Principem baňkování je přiložení speciální baňky ke kůži a následné vytvoření podtlaku. Ostatní typy masáže působí na svaly a pokožku vždy pomocí tlaku. Baňkování tak umožňuje působit na masírovaná místa unikátním způsobem a v kombinaci s klasickou masáží dosáhnout nejlepšího účinku. Baňkování odstraňuje blokády a ztuhlé svaly, detoxikuje organizmus, příznivě působí na lymfatický systém, řeší lokální bolesti svalů vytvořením podtlaku, čímž prokrví a okysličí dané oblasti. Doba působení baňky je maximálně 15 minut.

Využití techniky baňkování je podmíněno zdravotním stavem. Jsou nevhodné pro lidi s onemocněním krve - špatnou srážlivostí, hemofilií, trombózami. S onemocněním kůže, s otoky nebo onkologickými onemocněními. Využití této techniky je vyloučeno také u příliš vyčerpaných lidí a u starších lidí.

Používám tradiční skleněné baňky, které se před přiložením lehce nahřejí a také silikonové baňky, u kterých podtlak vzniká jejich stisknutím před přiložením na místo.

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

Tato metoda vychází z tradičních havajských technik. Její podstatou jsou pomalé, plynulé pohyby, které masér vykonává nejen dlaněmi a prsty, ale především celým předloktím obou paží. Tlak je díky tomu rozprostřený na větší plochu a je proto velice příjemný a uklidňující. Tato masáž tak má výrazné relaxační účinky a pomáhá uvolnit svaly, které by byly pro klasickou masáž příliš ztuhlé a bolestivé. Tato masáž zahrnuje oblast zad, šíje, zadní části nohou a hýždí.

Mezi hlavní účinky masáže LOMI LOMI patří stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, hluboká relaxace a harmonizace, odstranění svalové bolesti, únavy a napětí a v neposlední řadě pomáhá detoxikaci organismu.

SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽ

Tato forma klasické masáže je zaměřená na efektivní péči o nejvíce namáhané svalové skupiny. Rekondiční masáž se obvykle zařazuje po sportovním výkonu, nebo jako součást rehabilitace po úrazu. Jejím cílem je odstranit svalovou únavu a napětí a celkově zregenerovat svaly. Sportovní masáž se naopak zařazuje před sportovním výkonem, slouží k zahřátí svalů a zlepšení jejich prokrvení a zásobení kyslíkem. Obě metody jsou intenzivnější než klasická masáž a vhodné zejména pro klienty s aktivním životním stylem.

Ceník masáže

Masáž

30 minut

400 Kč

Masáž

60 minut

800 Kč

Masáž

90 minut

1050 Kč

Masáž

120 minut

1600 Kč

Masáž pro těhotné 

850 Kč

Havaj masáž

850 Kč

Obličejová masáž

850 Kč

Dornova metoda a Breussova masáž 

1270 Kč

Baňkování

850 Kč

Sportovní masáž

900 Kč

Lávové kameny

850 Kč

Zarezervujte si termín

Objednat se k nám můžete pomocí on-line rezervace nebo klasicky telefonem nebo e-mailem.

Telefon: +420 603 341 941
e-mail: holakova@4dfyzioterapie.cz

Sídlo firmy: Pellicova 174/1, 602 00, Brno   Provozovna: Masarykova 576/37, 602 00, Brno  : 06794131

© 2016 - 2022 4D Fyzioterapie. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!